  • T20XH-105-D06
T20XH-105-D06
advertisement
Manufacturer No:
T20XH-105-D06
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-T20XH-105-D06
Description:
Through Hole TRIMMER, 1MOhm, Cermet,
Step5Bar-code shipping tag
T20XH-105-D06
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    1MOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    500mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.5W
  • Lead Length
    5.97mm
  • Working Voltage
    300V
  • Lead Diameter
    0.51 mm