  • T192C606K050AS
T192C606K050AS
advertisement
Manufacturer No:
T192C606K050AS
HK JDW NO:
417-T192C606K050AS
Description:
60μF 10% 125°C-Max -55°C-Min
Step5Bar-code shipping tag
T192C606K050AS
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    60μF
  • Length
    19.46mm