  • T192C277M015AS
T192C277M015AS
advertisement
Manufacturer No:
T192C277M015AS
HK JDW NO:
417-T192C277M015AS
Description:
270μF 20% 125°C-Max -55°C-Min
Step5Bar-code shipping tag
T192C277M015AS
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    15V
  • Capacitance
    270μF
  • Length
    19.46mm