  • T145AH-2.4/4.9/5.X-S
T145AH-2.4/4.9/5.X-S
advertisement
Manufacturer No:
T145AH-2.4/4.9/5.X-S
Manufacturer:
Nearson
HK JDW NO:
549-T145AH-2.4/4.9/5.X-S
Package:
SMA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T145AH-2.4/4.9/5.X-S
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    RP-SMA Male
  • Gain
    2dBi
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz 4.9GHz~5.35GHz 5.725GHz~5.85GHz
  • Antenna Type
    Whip, Tilt
  • VSWR
    2
  • Number of Bands
    3
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz SHF f > 4GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz 4.9GHz 5GHz
  • Height
    150.6982mm
  • Height (Max)
    5.933 150.70mm