  • T140A156K006AS
T140A156K006AS
advertisement
Manufacturer No:
T140A156K006AS
HK JDW NO:
417-T140A156K006AS
Description:
15μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 5Ohm Bulk Metal
Step5Bar-code shipping tag
T140A156K006AS
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    15μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    5Ohm
  • Diameter
    3.43mm
  • Length
    7.26mm