  • T110D336K035AT7200
T110D336K035AT7200
advertisement
Manufacturer No:
T110D336K035AT7200
HK JDW NO:
417-T110D336K035AT7200
Description:
33μF 10% 85°C-Max 0°C-Min 1Ohm
Step5Bar-code shipping tag
T110D336K035AT7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    33μF
  • Voltage - Rated DC
    35V
  • Dielectric
    Tantalum
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1Ohm
  • Dissipation Factor
    4 %
  • Current - Leakage
    5.5μA
  • Height
    640μm
  • Length
    19.05mm