  • T110C226M020ASTR
T110C226M020ASTR
advertisement
Manufacturer No:
T110C226M020ASTR
HK JDW NO:
417-T110C226M020ASTR
Datasheet:
T110C226M020ASTR
Description:
22μF 20% 85°C-Max 0°C-Min 1.8Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110C226M020ASTR
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Capacitance
    22μF
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.8Ohm
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    2.5μA
  • Diameter
    7.34mm
  • Height
    640μm
  • Length
    16.51mm