  • T110C156M035ATTR
T110C156M035ATTR
advertisement
Manufacturer No:
T110C156M035ATTR
HK JDW NO:
417-T110C156M035ATTR
Description:
15μF 20% 85°C-Max 0°C-Min 1.6Ohm Tape & Reel Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110C156M035ATTR
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    15μF
  • Voltage - Rated DC
    35V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.6Ohm
  • Dissipation Factor
    4 %
  • Current - Leakage
    3μA
  • Diameter
    7.34mm
  • Length
    16.51mm