  • T110A474M035ATTR
T110A474M035ATTR
advertisement
Manufacturer No:
T110A474M035ATTR
HK JDW NO:
417-T110A474M035ATTR
Description:
470nF 20% 85°C-Max 0°C-Min 13Ohm Tape & Reel Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110A474M035ATTR
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    470nF
  • Voltage - Rated DC
    35V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    13Ohm
  • Lead Diameter
    510 μm
  • Dissipation Factor
    3 %
  • Current - Leakage
    500nA
  • Diameter
    3.43mm
  • Length
    6.35mm