  • T110A335M016AS
T110A335M016AS
advertisement
Manufacturer No:
T110A335M016AS
HK JDW NO:
417-T110A335M016AS
Description:
3.3μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 6Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110A335M016AS
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    6Ohm
  • Diameter
    3.43mm
  • Length
    7.26mm