  • T110A155K025AS
T110A155K025AS
advertisement
Manufacturer No:
T110A155K025AS
HK JDW NO:
417-T110A155K025AS
Description:
1.5μF 10% 125°C-Max -55°C-Min Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110A155K025AS
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.5μF
  • Diameter
    3.43mm
  • Length
    7.26mm