  • SWM12-9-NV-P5R
SWM12-9-NV-P5R
advertisement
Manufacturer No:
SWM12-9-NV-P5R
HK JDW NO:
193-SWM12-9-NV-P5R
Package:
Datasheet:
SWM12-9-NV-P5R
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Step5Bar-code shipping tag
SWM12-9-NV-P5R
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    SWM12-N (12W)
  • Size / Dimension
    2.11Lx1.62W x 1.11 H 53.5mmx41.2mmx28.2mm
  • Power (Watts)
    12W
  • Current - Output (Max)
    1.33A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    9V
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    100mW Max