  • SSR3S-480A40
SSR3S-480A40
advertisement
Manufacturer No:
SSR3S-480A40
Manufacturer:
TE Connectivity Ltd
HK JDW NO:
797-SSR3S-480A40
Package:
Module
Datasheet:
Description:
3PH SERIS-SCR,PANL MNT,40A,480VA
Step5Bar-code shipping tag
SSR3S-480A40
    Select All
  • Voltage - Input
    90 ~ 280VAC
  • Voltage - Load
    48 V ~ 480 V
  • Load Current
    40 A