  • SR211C333KARAP1
SR211C333KARAP1
advertisement
Manufacturer No:
SR211C333KARAP1
HK JDW NO:
66-SR211C333KARAP1
Description:
33nF Ceramic Capacitor 10%
Step5Bar-code shipping tag
SR211C333KARAP1
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    33nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Dielectric
    X7R
  • Height
    5.08mm
  • Width
    5.08mm
  • Thickness
    3.17mm