  • SQF-P25S4-4G-P9C
SQF-P25S4-4G-P9C
advertisement
Manufacturer No:
SQF-P25S4-4G-P9C
Manufacturer:
Advantech Corp
HK JDW NO:
18-SQF-P25S4-4G-P9C
Package:
Datasheet:
SQF-P25S4-4G-P9C
Description:
SSD 4GB SLC 2.5" 3.3V/5V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SQF-P25S4-4G-P9C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Published
    2014
  • Series
    SQF-P25 P9
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    3.3V 5V
  • Memory Size
    4GB
  • Memory Type
    FLASH - NAND (SLC)
  • Current - Max
    210mA