  • SPDL4532-101-2P-T
SPDL4532-101-2P-T
advertisement
Manufacturer No:
SPDL4532-101-2P-T
Manufacturer:
Signal Transformer
HK JDW NO:
728-SPDL4532-101-2P-T
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
Description:
CMC 100UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Step5Bar-code shipping tag
SPDL4532-101-2P-T
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Mfr
    Signal Transformer
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 125°C
  • Series
    SPDL4532
  • Size / Dimension
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Approval Agency
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    2Ohm
  • Current Rating (Max)
    200mA
  • Impedance @ Frequency
    5.8 kOhms @ 10 MHz
  • Inductance @ Frequency
    100 μH @ 100 kHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Features
  • Voltage Rating - AC
  • Height (Max)
    0.110" (2.80mm)