  • SPDL3225-101-2P-T
SPDL3225-101-2P-T
advertisement
Manufacturer No:
SPDL3225-101-2P-T
Manufacturer:
Signal Transformer
HK JDW NO:
728-SPDL3225-101-2P-T
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
Description:
CMC 100UH 150MA 2LN SMD AEC-Q200
Step5Bar-code shipping tag
SPDL3225-101-2P-T
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Mfr
    Signal Transformer
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 125°C
  • Series
    SPDL3225
  • Size / Dimension
    0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
  • Approval Agency
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.5Ohm
  • Current Rating (Max)
    150mA
  • Impedance @ Frequency
    5.1 kOhms @ 10 MHz
  • Inductance @ Frequency
    100 μH @ 100 kHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Features
  • Voltage Rating - AC
  • Height (Max)
    0.098" (2.50mm)