  • SOMC160375K0FEA399
SOMC160375K0FEA399
advertisement
Manufacturer No:
SOMC160375K0FEA399
HK JDW NO:
866-SOMC160375K0FEA399
Step5Bar-code shipping tag
SOMC160375K0FEA399
  • Package / Case
    DIP
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    75kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.28W