  • SOMC160356K0GEA399
SOMC160356K0GEA399
advertisement
Manufacturer No:
SOMC160356K0GEA399
HK JDW NO:
866-SOMC160356K0GEA399
Step5Bar-code shipping tag
SOMC160356K0GEA399
    16
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Part Status
    Active
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    56kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.28W