  • SOMC160347R0JRZ
SOMC160347R0JRZ
advertisement
Manufacturer No:
SOMC160347R0JRZ
HK JDW NO:
866-SOMC160347R0JRZ
Step5Bar-code shipping tag
SOMC160347R0JRZ
    16
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    47Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.28W