  • SOMC1603180KGEJ
SOMC1603180KGEJ
advertisement
Manufacturer No:
SOMC1603180KGEJ
HK JDW NO:
866-SOMC1603180KGEJ
Step5Bar-code shipping tag
SOMC1603180KGEJ
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    180kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.28W