  • SOMC160147K0GRZ399
SOMC160147K0GRZ399
advertisement
Manufacturer No:
SOMC160147K0GRZ399
HK JDW NO:
866-SOMC160147K0GRZ399
Step5Bar-code shipping tag
SOMC160147K0GRZ399
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Number of Terminations
    16
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    47kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.2W