  • SOGC16032K20GEA
SOGC16032K20GEA
advertisement
Manufacturer No:
SOGC16032K20GEA
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-SOGC16032K20GEA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SOGC16032K20GEA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    16
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Number of Terminations
    16
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.6W