  • SMM02070C3480FBS00
SMM02070C3480FBS00
advertisement
Manufacturer No:
SMM02070C3480FBS00
HK JDW NO:
878-SMM02070C3480FBS00
Description:
SMM0207 Series, Thin Film, 348Ohms, 1W, ±1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
SMM02070C3480FBS00
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.087Diax0.228L 2.20mmx5.80mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    348Ohms
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    1W
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Length
    5.7912mm
  • Width
    2.2mm