  • SMM02040D3922CB300
SMM02040D3922CB300
advertisement
Manufacturer No:
SMM02040D3922CB300
HK JDW NO:
878-SMM02040D3922CB300
Description:
SMM0204 Series, Thin Film, 39.2kOhms, 0.25W 1/4W, ±0.25%, -55°C~125°C
Step5Bar-code shipping tag
SMM02040D3922CB300
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.142L 1.40mmx3.60mm
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    39.2kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Width
    1.4mm