  • SMM02040C5761FM300
SMM02040C5761FM300
advertisement
Manufacturer No:
SMM02040C5761FM300
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-SMM02040C5761FM300
Package:
1406
Description:
Thin Film, 5.76kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
SMM02040C5761FM300
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    1406
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    5.76kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Diameter
    1.4mm
  • Length
    3.6mm
  • Width
    1.4mm