  • SMF4L10CA
SMF4L10CA
advertisement
Manufacturer No:
SMF4L10CA
Manufacturer:
Littelfuse Inc.
HK JDW NO:
461-SMF4L10CA
Package:
SOD-123F
Datasheet:
SMF4L10CA
Description:
Quantity:
In Stock : 6807
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SMF4L10CA
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Package / Case
    SOD-123F
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SMF4L
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Breakdown (Min)
    11.1V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    23.5A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    17V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    10V