  • SMBJ24CA M4G
SMBJ24CA M4G
advertisement
Manufacturer No:
SMBJ24CA M4G
HK JDW NO:
799-SMBJ24CA M4G
Step5Bar-code shipping tag
SMBJ24CA M4G
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
    DO-214AA, SMB
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Series
    SMBJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    26.7V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    16A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    38.9V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    24V