  • SMBJ210A
SMBJ210A
advertisement
Manufacturer No:
SMBJ210A
Manufacturer:
Brightking
HK JDW NO:
17925-SMBJ210A
Package:
Datasheet:
Description:
1uA 1.8A 340V 237V 210V 263V Unidirectional SMB(DO-214AA) TVS ROHS