  • SMAJ28CA
SMAJ28CA
advertisement
Manufacturer No:
SMAJ28CA
Manufacturer:
DOWO
HK JDW NO:
16124-SMAJ28CA
Description:
8.81A 45.4V 31.1V 28V Bi-Directional SMA(DO-214AC) TVS ROHS