  • 5.0SMDJ30A
5.0SMDJ30A
advertisement
Manufacturer No:
5.0SMDJ30A
Manufacturer:
DOWO
HK JDW NO:
16124-5.0SMDJ30A
Package:
Datasheet:
Description:
103.3A 48.4V 33.3V 30V Unidirectional SMC TVS ROHS