  • SK-GEN4-43DT-PI
SK-GEN4-43DT-PI
advertisement
Manufacturer No:
SK-GEN4-43DT-PI
HK JDW NO:
3-SK-GEN4-43DT-PI
Package:
Datasheet:
SK-GEN4-43DT-PI
Description:
DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Step5Bar-code shipping tag
SK-GEN4-43DT-PI
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Interface
    I2C, SPI, TTL
  • Viewing Area
    95.04mm W x 53.86mm H
  • Dot Pixels
    480 x 272
  • Diagonal Screen Size
    4.3 109.22mm
  • Dot Pitch
    0.20mm Wx0.20mm H