  • SIT9122AI-2C2-33E500.000000T
SIT9122AI-2C2-33E500.000000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT9122AI-2C2-33E500.000000T
HK JDW NO:
707-SIT9122AI-2C2-33E500.000000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT9122AI-2C2-33E500.000000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    SiT9122
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    500MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    500MHz
  • Rise Time-Max
    0.6ns
  • Fall Time-Max
    0.6ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm