  • SIT9121AI-1D2-33E159.375000T
SIT9121AI-1D2-33E159.375000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT9121AI-1D2-33E159.375000T
HK JDW NO:
707-SIT9121AI-1D2-33E159.375000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT9121AI-1D2-33E159.375000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    159.375MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    69mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    159.375MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm