  • SIT9121AC-2B2-33E155.520000Y
SIT9121AC-2B2-33E155.520000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT9121AC-2B2-33E155.520000Y
HK JDW NO:
707-SIT9121AC-2B2-33E155.520000Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT9121AC-2B2-33E155.520000Y
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    SiT9121
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    155.52MHz
  • Rise Time-Max
    0.7ns
  • Fall Time-Max
    0.7ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm