  • SIT9120AI-2B2-33E133.333333E
SIT9120AI-2B2-33E133.333333E
advertisement
Manufacturer No:
SIT9120AI-2B2-33E133.333333E
HK JDW NO:
707-SIT9120AI-2B2-33E133.333333E
Step5Bar-code shipping tag
SIT9120AI-2B2-33E133.333333E
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    133.333333MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm