  • SIT9120AI-2B2-25E133.333300E
SIT9120AI-2B2-25E133.333300E
advertisement
Manufacturer No:
SIT9120AI-2B2-25E133.333300E
HK JDW NO:
707-SIT9120AI-2B2-25E133.333300E
Step5Bar-code shipping tag
SIT9120AI-2B2-25E133.333300E
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Pbfree Code
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    133.3333MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    133.3333MHz
  • Rise Time-Max
    0.6ns
  • Fall Time-Max
    0.6ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm