  • SIT9120AI-1C2-33E125.000000Y
SIT9120AI-1C2-33E125.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT9120AI-1C2-33E125.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT9120AI-1C2-33E125.000000Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT9120AI-1C2-33E125.000000Y
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    69mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm