  • SIT9120AC-2D3-33E133.333300X
SIT9120AC-2D3-33E133.333300X
advertisement
Manufacturer No:
SIT9120AC-2D3-33E133.333300X
HK JDW NO:
707-SIT9120AC-2D3-33E133.333300X
Step5Bar-code shipping tag
SIT9120AC-2D3-33E133.333300X
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    133.3333MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    133.3333MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm