  • SIT9120AC-2B3-33E148.500000E
SIT9120AC-2B3-33E148.500000E
advertisement
Manufacturer No:
SIT9120AC-2B3-33E148.500000E
HK JDW NO:
707-SIT9120AC-2B3-33E148.500000E
Step5Bar-code shipping tag
SIT9120AC-2B3-33E148.500000E
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    148.5MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    148.5MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    55mA