  • SIT9003AI-13-33DB-25.00000X
SIT9003AI-13-33DB-25.00000X
advertisement
Manufacturer No:
SIT9003AI-13-33DB-25.00000X
HK JDW NO:
707-SIT9003AI-13-33DB-25.00000X
Step5Bar-code shipping tag
SIT9003AI-13-33DB-25.00000X
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.1mA
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.25% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm