  • SIT8924AE-23-25E-25.000000E
SIT8924AE-23-25E-25.000000E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8924AE-23-25E-25.000000E
HK JDW NO:
707-SIT8924AE-23-25E-25.000000E
Package:
4-SMD, No Lead Exposed Pad
Step5Bar-code shipping tag
SIT8924AE-23-25E-25.000000E
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead Exposed Pad
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.8mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm