  • SIT8209AI-83-25E-100.000000X
SIT8209AI-83-25E-100.000000X
advertisement
Manufacturer No:
SIT8209AI-83-25E-100.000000X
HK JDW NO:
707-SIT8209AI-83-25E-100.000000X
Step5Bar-code shipping tag
SIT8209AI-83-25E-100.000000X
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    36mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm