  • SIT8209AI-22-33S-166.000000T
SIT8209AI-22-33S-166.000000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT8209AI-22-33S-166.000000T
HK JDW NO:
707-SIT8209AI-22-33S-166.000000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT8209AI-22-33S-166.000000T
  • Symmetry-Max
    60/40%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; ALSO COMPATIBLE WITH LVTTL OUTPUT; TR
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    166MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    36mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    166MHz