  • SIT8209AC-82-18S-150.000000Y
SIT8209AC-82-18S-150.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT8209AC-82-18S-150.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT8209AC-82-18S-150.000000Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT8209AC-82-18S-150.000000Y
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; ALSO COMPATIBLE WITH LVTTL OUTPUT; TR
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    150MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm