  • SIT8021AI-J4-XXS-24.000000E
SIT8021AI-J4-XXS-24.000000E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8021AI-J4-XXS-24.000000E
HK JDW NO:
707-SIT8021AI-J4-XXS-24.000000E
Package:
4-UFBGA, CSPBGA
Step5Bar-code shipping tag
SIT8021AI-J4-XXS-24.000000E
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    4-UFBGA, CSPBGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SiT8021
  • Size / Dimension
    0.061Lx0.033W 1.54mmx0.84mm
  • JESD-609 Code
    e1
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Tin/Silver/Copper (Sn/Ag/Cu)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    160μA
  • Physical Dimension
    1.54mm x 0.84mm x 0.6mm
  • Operating Frequency
    24MHz
  • Rise Time-Max
    8ns
  • Fall Time-Max
    8ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1.5μA
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm