  • SIT5711ACCTW-33N-10.000000F
SIT5711ACCTW-33N-10.000000F
advertisement
Manufacturer No:
SIT5711ACCTW-33N-10.000000F
HK JDW NO:
707-SIT5711ACCTW-33N-10.000000F
Package:
7-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SIT5711ACCTW-33N-10.000000F
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    7-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.984Lx0.866W 25.00mmx22.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±5ppb
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Height Seated (Max)
    0.268 6.80mm