  • SIT5001AI-GE-33E0-24.000000
SIT5001AI-GE-33E0-24.000000
advertisement
Manufacturer No:
SIT5001AI-GE-33E0-24.000000
HK JDW NO:
707-SIT5001AI-GE-33E0-24.000000
Step5Bar-code shipping tag
SIT5001AI-GE-33E0-24.000000
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SiT5001
  • Size / Dimension
    0.106Lx0.094W 2.70mmx2.40mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR; ALSO COMPATIBLE WITH 2.5X2 MM FOOTPRINT
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    5%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    2.7mm x 2.4mm x 0.75mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    24MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Output Load
    15 pF
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm