  • SIT3907AC-DF-33NM-10.000000Y
SIT3907AC-DF-33NM-10.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT3907AC-DF-33NM-10.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT3907AC-DF-33NM-10.000000Y
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SIT3907AC-DF-33NM-10.000000Y
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Current - Supply (Max)
    34mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm