  • SIT3822AI-2C2-33EG500.000000Y
SIT3822AI-2C2-33EG500.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT3822AI-2C2-33EG500.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT3822AI-2C2-33EG500.000000Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT3822AI-2C2-33EG500.000000Y
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    500MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    500MHz
  • Rise Time-Max
    0.38ns
  • Fall Time-Max
    0.38ns
  • Symmetry-Max
    60/40%
  • Linearity
    1%
  • Control Voltage-Max
    3.1V
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±120ppm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm